Zalogowany:Nie zalogowany
RAKSSQL Dla Biura Rachunkowego

Zdjęcie kota


RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to nowoczesny, kompleksowy i zintegrowany system stworzony specjalnie dla biur rachunkowych i doradców podatkowych.

RAKSSQL jest produktem całkowicie polskim, dostosowanym do krajowych realiów gospodarczych i standardów Unii Europejskiej. System RAKSSQL powstał na bazie 15-letnich doświadczeń firmy MSN w tworzeniu oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem.

Z programów RAKS korzysta kilkadziesiąt tysięcy firm i ponad tysiąc biur rachunkowych w całej Polsce. Od ponad 7 lat z oprogramowania RAKSSQL korzysta Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Jego najważniejszej cechy to:
 • Jeden kompletny system księgowy w biurze rachunkowym Księgowość klientów jest prowadzona przy użyciu jednego systemu księgowego RAKSSQL Biuro Rachunkowe. W zależności od rodzaju ksiąg klienta system obsługuje księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Zastosowanie jednego systemu księgowego eliminuje konieczność instalowania i wdrażania kilku osobnych aplikacji dedykowanych dla równych rodzajów księgowości. Umożliwia również płynne przejście klienta z jednego rodzaju księgowości na inny (na przykład z księgi przychodów i rozchodów na księgi handlowe), zachowując przy tym dostęp do danych historycznych oraz ciągłość rozrachunków.

 • Łatwy i szybki dostęp do danych RAKSSQL umożliwia błyskawiczny dostęp do danych każdego klienta biura rachunkowego z poziomu jednej aplikacji księgowej. Bez konieczności zmiany roku obrachunkowego można przeglądać dokumenty z poprzednich okresów obrachunkowych czy wykonywać zestawienia księgowe dla dowolnego okresu.

 • Bezpieczeństwo inwestycji Mając na uwadze optymalizacje kosztów zakupu systemu dla Biur Rachunkowych wprowadziliśmy unikatowe rozwiązanie. Klient wybiera z szerokiej gamy te elementy, które są dla niego niezbędne, osiągając w ten sposób najlepszy wskaźnik możliwości do ceny systemu. Dzięki pełnej integracji, rozbudowa jest szybka i bezproblemowa. Może być wykonana w dowolnym momencie, wraz ze wzrostem potrzeb firmy.

 • Niskie koszty RAKSSQL charakteryzuje się najniższym na rynku całkowitym kosztem zakupu i eksploatacji wśród programów wykorzystujących bazę danych SQL. Biura rachunkowe korzystające z RAKSSQL nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem bazy danych i programu do generowania raportów. Mogą również uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem systemu operacyjnego dla serwera i często niezbędnej modernizacji komputerów.

 • Monitoring pracy wykonanej dla klienta RAKSSQL rejestruje czas pracy, ilość i wartość wprowadzonych i zaksięgowanych dokumentów dla każdej obsługiwanej firmy. Te informacje pozwalają dokładnie określić nakład wykonanej pracy i cenę usługi dla klienta biura rachunkowego.

 • Monitoring pracy księgowych RAKSSQL rejestruje czas pracy, ilość, wartość wprowadzonych i zaksięgowanych dokumentów dla każdego użytkownika (księgowego). Dzięki tym informacjom możemy dokładnie określić efektywność i rodzaj wykonywanej w danym okresie pracy przez każdego księgowego biura. Zintegrowany system RAKSSQL umożliwia płynne przejście pomiędzy ryczałtem, księgą podatkową i księgą handlową. Wszystkie wprowadzone kartoteki, ewidencje, dokumenty i deklaracje są dostępne w jednym zintegrowanym programie księgowym.

 • Wymiana danych RAKSSQL pozwala na elektroniczny import danych, dokumentów handlowych, finansowych i magazynowych, przyspieszając i automatyzując proces księgowania oraz współpracę z klientami.

 • Automaty księgowe Wykorzystanie automatów księgowych zwiększa efektywność pracy, dzięki możliwości definicji sposobu i zasad księgowania poszczególnych typów dokumentów. Dodatkowo taki sposób pracy minimalizuje błędy powstałe na skutek ręcznego wprowadzania danych.

 • Wielojęzyczne raporty i zestawienia RAKSSQL oferuje narzędzia umoliwiające generowanie raportów i zestawień w wybranym przez Klienta języku.

 • Budowa relacji z klientem System RAKSSQL oferuje także moduł CRM pozwalający na wygodne zarządzanie relacjami z klientami. System umożliwia niezależną obsługę firm (kontrahentów) i osób (kontaktów personalnych) oferując m.in. możliwość planowania spotkań, terminów przekazania dokumentów księgowych, rejestracji czasu i liczby rozmów telefonicznych, ilości przesyłek pocztowych.

 • Praca zdalna RAKSSQL umożliwia zdalną pracę przez Internet. W oparciu o tę funkcjonalność możliwa jest praca w systemie dla użytkowników znajdujących się np. u Klienta, czy we własnym domu.

 • Opieka serwisowa Mając na uwadze, jak ważną rolę pełni system informatyczny w biurze rachunkowym, oferujemy bezpłatny, 12-miesięczny pakiet serwisowy, gwarantujący szybkie i dedykowane wsparcie techniczne. Pakiet serwisowy zawiera również bezpłatny dostęp do najnowszych aktualizacji, dzięki czemu system jest na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawno-podatkowych.

 • W systemie RAKSSQL zastosowano nowoczesne technologie informatyczne ich listę znajdziesz tutaj

Jeżeli jesteś zainteresowany wypełnij formularz lub skontaktuj się telefonicznie

Wstecz