Zalogowany:Nie zalogowany
RAKSSQL- zastosowane technologie

RAKSSQL- zastosowane technologiesqlSQL SZYBKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Wykorzystana w RAKSSQL baza danych SQL oferuje możliwości dostępne dotychczas jedynie w drogich rozwiązaniach dla dużych firm. Jest szybka, bezpieczna i skalowalna oraz odporna na awarie. Charakteryzuje się dużą efektywnością działania zarówno na pojedynczym komputerze, jak i w sieci obsługującej tysiące operacji i setki użytkowników


SmartGrid ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

RAKSSQL zawiera najlepsze rozwiązania w zakresie ergonomii interfejsu użytkownika i przejrzystości obsługi całego systemu. Szerokie możliwości dotyczą zarówno konfigurowania wyglądu okien, jak i sposobu prezentacji danych. Zastosowanie nowatorskiego rozwiązania SmartGrid pozwala na szybkie i dowolne wyszukiwanie, sortowanie grupowanie i sumowanie danych, a następnie wierny wydruk tak uzyskanych zestawień. Ściśle określone zasady poruszania się w programie umożliwiają szybką naukę i zwiększoną efektywność w codziennej pracy.


RaportPro WŁASNE WZORY RAPORTÓW

Wbudowany generator raportów RaportPro daje możliwość zaprojektowania każdego wydruku od podstaw lub zmodyfikowania tych oferowanych wraz z programem. Generator pozwala na odczyt z bazy danych interesujących informacji, pokazanie ich na dowolnie zaprojektowanym zestawieniu, a następnie wydrukowanie.


xmlXML OTWARTA WSPÓŁPRACA

RAKSSQL wykorzystuje powszechnie używany standard XML jako podstawowy format służący wymianie danych. W elastyczny i prosty sposób można wyeksportować bądź zaimportować dane z dowolnego zewnętrznego systemu informatycznego.
Wstecz